Seko, komentē un dalies!

 Kļūstot par šīs lapas un mūsu sekotāju sociālajos tīklos, komentējot ziņas un ar tām daloties sociālajos tīklos, tu ne tikai ātrāk saņemsi jaunumus, bet arī palīdzēsi citiem uzzināt par mums, un tas savukārt veicina zinātniskā skepticisma popularizēšanu. Rezultāts – sabiedrībā būs vairāk racionāli un kritiski domājošu cilvēku.

Facebook

Skeptiskā biedrība
SkeptiCafe

Twitter

Skeptiskā biedrība
SkeptiCafe

 

Palīdzi!

Ja domā, ka vari mums palīdzēt ar savām prasmēm un zināšanām, nekautrējies un raksti mums uz Facebook!

 

Pērc skeptiskos t-kreklus!

Skeptisks T-krekls ir veids kā atbalstīt SkeptiCafe un pie viena ikvienam parādīt savu pārliecību, kā arī ļaut skeptiskiem domubiedriem tevi uzreiz atpazīt!

black and white tshirt white and black t-shirt white and red tshirt

  • Par ziedojumu vismaz 6,66 EUR apmērā saņem tumšo skeptisko T-kreklu melnā krāsā ar SkeptiCafe logo.
  • Par ziedojumu vismaz 7,77 EUR saņem sniegaini balto skeptisko T-kreklu ar SkeptiCafe logo. -Par ziedojumu vismaz 11,11 EUR apmērā saņem patriotisko T-kreklu ar Skeptiskās biedrības logo latviskās krāsās.
  • Par ziedojumu vismaz 16 EUR apmērā saņem vienu Skeptiskās biedrības T-kreklu un vienu T-kreklu ar SkeptiCafe logo (baltu vai melnu).
  • Par ziedojumu virs 50 EUR saņem visus trīs kreklus un pārsteiguma suvenīru ar SkeptiCafe logo.
  • Par ziedojumu virs 100 EUR saņem visu iepriekš minēto, kā arī ierāmētu pateicības goda rakstu un personīgi Tev sacerētu skeptisku haiku.

Ziedo, saņem savu skeptisko T-kreklu un atbalsti skepticisma kustību Latvijā! Raksti mums uz Facebook, lai norādītu kādu kreklu vēlies un mēs ar tevi sazināsimies.

 

Ziedo!

Finansiāls atbalsts mums noderēs, lai īstenotu dažādas biedrības idejas saistībā ar skeptiskās, kritiskās un racionālās domāšanas veicināšanu sabiedrībā.

Biedrības rekvizīti:

PAR SKEPTISKU, KRITISKU UN RACIONĀLU DOMĀŠANU 42 Biedrība
Reģ. nr. 40008189555
LV23HABA0551032911412

 

Tavs atbalsts mums palīdz turpināt. Paldies jau iepriekš!