Nāc uz medicīniska rakstura SkeptiCafe 24. oktobrī!

Kur: Latvijas 1. rokkafejnīcā, Reiterna namā, Mārstaļu 2/4
Kad: 24. oktobrī 19.00

Iestājoties rudenim, ne vienam vien piemetas dažādas saslimšanas, kas nereti turpinās arī ziemā un pavasarī. Vai uzreiz ķersies pie medikamentiem? Vai esi pārliecināts, ka Tev tie patiesi ir nepieciešami? Nāc un uzzini informāciju par šo un citām tēmām, kas saistās ar saprātīgu zāļu lietošanu!

Neformālu lekciju veidā uzstāsies divas biedrības “Veselības projekti Latvijai” pārstāves:

Signe Mežinska, LU pētniece, Dr.sc.soc., MSc bioētikā

Ieva Salmane-Kuļikovska, RSU Doktorantūras studiju programmas „Socioloģija” doktorante

 “Medikamenti ir ne tikai ķīmiskas vielas, kas fiziski ietekmē cilvēka organismu, bet arī sociāls un kultūras fenomens, kura nozīmi lielā mērā veido priekšstati, idejas un emocijas.

Šoreiz neformālās lekcijās stāstīsim un  diskutēsim par jautājumiem: Kas ietekmē mūsu zāļu lietošanas paradumus? Cik lielā mērā mūsu attieksmi pret zālēm nosaka racionāli argumenti? Ko nozīmē saprātīga/racionāla zāļu lietošana? Vai zāles vienmēr ir vajadzīgas?” 

Tevi sagaida informatīvi izklaidējošs materiāls, kas noteikti būs noderīgs arī ikdienas dzīvē un liks aizdomāties par lietojamo zāļu patieso nepieciešamību un lietošanas atstātajiem iespaidiem un sekām.

Kā vienmēr neformāla gaisotne ar dzērieniem un diskusijām būs mājīgajās Reiterna nama telpās. Liels paldies Latvijas 1. Rokkafejnīcai par uzņemšanu! Aicinām nākt laicīgi, lai vari ieņemt labāko vietu.

Vari pieteikties šeit, ja esi Facebook lietotājs. Ieeja, kā vienmēr, bez maksas.

Nāc uz SkeptiCafe un ņem līdzi savējos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *