Nāc uz otro SkeptiCafe 22. februārī bārā Greenwood

Kur: joprojām bārā Greenwood, Vecrīgā, Krāmu 3
Kad: 22. februārī 19:00

**UPDATE**

Mums ir pievienojies vēl viens runātājs! Šovakar tevi sagaida vēl viena uzstāšanās:

Arets Paeglis no Latvijas Transhumānistu Asociācijas LV H+
“Racionalitātes metožu pamati”

– Karte un teritorija, patiesība un kādēļ tā ir svarīga
– Redukcionisms
– Evidence

Pagaidām spēkā arī jau izsludinātā vakara tēma:

SkeptiCafe oganizators Matīss Sīlis
“Kas ir aukstā lasīšana?”

“Tu gatavojies pieņemt savā dzīvē ļoti svarīgu lēmumu…” Tas ir viens no daudziem vispārīgiem apgalvojumiem, ar kuriem seansos aizraujas gaišreģi, astrologi, magi, mistiķi un citi profesionāli manipulatori. Bet cik daudz ir tādu pieaugušu cilvēku, uz kuriem šāds apgalvojums neattiektos jebkurā dzīves brīdī? Iepazīsimies ar “aukstās lasīšanas” (cold reading) pamatprincipiem, mācīsimies to darīt paši, kā arī pavērosim profesionāļus darbībā. Būs interesanti visiem, kuri kaut reizi skatījušies fantastisko Krievijas TV raidījumu “Ekstrasensu cīņas”!

Tāpat kā iepriekšējo reizi, tevi sagaida arī sarunas, diskusijas, iepazīšanās, domubiedru atrašana, dzērienu malkošana un šķendēšanās, cik vien labpatīk. Šoreiz parūpēsimies par diskusijām labvēlīgāku gaisotni, piebremzējot ar mājīgā Greenwood mūzikas skaļumu.

Bārā vietu skaits ir ierobežots, tādēļ centies ierasties laicīgi. Ja esi Facebook lietotājs, vari pieteikties šeit, lai aptuveni zinām, ar cik lielu nācēju skaitu rēķināties. Ieeja bez maksas.

Uz tikšanos jau otrajā Latvijas SkeptiCafe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *