Ar smaidu un entuziasmu par zinātni un kritisko domāšanu:
“Skeptiskā Biedrība”

Skeptiskā Biedrība, pirmkārt, ir visu zinātnes fanu un racionāli domājošo draugs Latvijā. Neoficiāli pat varētu teikt, ka organizācijas galvenais mērķis ir kļūt par visu racionālo un zinātnisko prātu labāko draugu Latvijā.

Mēs esam domubiedru grupa, kuriem svarīga kritiskā domāšana, zinātnes izpratne un izglītība Latvijā. Savu pirmo un līdz šim galveno aktivitāti — SkeptiCafe pasākumus — uzsākām ar mērķi šādu domubiedru loku paplašināt.

Skeptiskās Biedrības pirmssākumi meklējami 2010. gada vasarā, kad, Latvijas blogosfērā kārtējo reizi visai skaļi izskanot homeopātijas nosaukumam, pulciņš entuziastisku jauniešu nolēma satikties. Lai arī pirmais impulss radās no vēlmes vienoties kopējā balsī pret, mūsuprāt, muļķīgām lietām, turpmāko darbību, ko veiksmīgi sākām izvērst sākot no 2011. gada rudens, koncentrējam uz mērķi sadraudzēties ar zinātnes, akadēmijas un racionālo prātu kopienu, lai izveidotu kopīgu atbalsta punktu vai platformu vienotai un mērķtiecīgai zinātnes un kritiskās domāšanas popularizēšanai Latvijā.