Nāc uz citādu SkeptiCafe 29. augustā Latvijas 1. rokkafejnīcā!


Kur:
Latvijas 1. rokkafejnīcā, Reiterna namā, Mārstaļu 2/4
Kad: 29. augustā 19.00

Augusta beigās esam sarīkojuši kārtējo pasākumu, kas šoreiz atšķirsies ar divām ļoti svarīgām lietām. Pirmkārt, telpu paplašināšanas nolūkos no mājīgā Greenwood šoreiz esam pārcēlušies uz Latvijas 1. rokkafejnīcu Reiterna namāSkeptiCafe augošās popularitātes dēļ sapratām, ka beidzot jāapmierina publikas pieprasījumu pēc “vairāk vietas”! Ceram, ka arī jaunajās telpās viss izdosies.

Otrkārt, šomēnes ierasto neformālo lekciju vietā gaidāma aizraujoša paneļdiskusija, kuras laikā ikviens varēs uzdot jautājumus vairākiem labi zināmiem mediju pārstāvjiem un akadēmiķiem:

Paneļdiskusija par zinātnes komunikāciju Latvijā

Piedalās:
Māris Zanders, žurnālists
Nellija Ločmele, žurnāla „Ir” galvenā redaktore
Vents Zvaigzne, žurnāla „Ilustrētā Zinātne” galvenās redaktores vietnieks
Dr. paed. Ilgonis Vilks, LU Astronomijas institūta pētnieks,
populārzinātniskā žurnāla „Terra 2.0” galvenais redaktors
Dr. biol. Inese Čakstiņa, PSKUS Šūnu transplantācijas centra biotehnoloģe, 2010.gada “Sievietēm zinātnē” stipendiāte

Kā vienmēr, diskusiju vadīs Edgars Lapiņš, un papildu publikas uzdotajiem jautājumiem ceram aplūkot šādus tematus: vai pastāv zinātnes sabiedriskās attiecības? Vai sabiedriskie mediji Latvijā pietiekoši atspoguļo zinātnes norises? Kas būtu nepieciešams veiksmīgākai zinātnieku un žurnālistu sadarbībai? Ko mediji dara un vēl varētu darīt, lai palīdzētu attīstīt kritisko un zinātnisko domāšanu sabiedrībā?

Jautājumus klātneesošie un kautrīgie varēs uzdot arī ar Twitter palīdzību.

Pasākumā gaidāmi arī interesanti jaunumi par skepticismu Latvijā, turklāt ceram, tāpat kā iepriekšējo reizi, nodrošināt interneta tiešraidi mājās palicējiem.

Arī rokkafejnīca nav bezizmēra, tādēļ centies ierasties laicīgi. Ja esi Facebook lietotājs, piesakies šeit! Ieeja joprojām bez maksas.

Uz tikšanos sestajā Latvijas SkeptiCafe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *